Zawody Okręgowe Kół Łowieckich ZO PZŁ w Opolu

2018-07-01

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu i Komisji Strzelectwa Myśliwskiego przy ORŁ w Opolu zapraszają na Zawody Okręgowe Kół Łowieckich ZO PZŁ w Opolu.

Startują 3 osobowe reprezentacje kół łowieckich dzierżawiących obwody z ZO PZŁ w Opolu. Można zgłaszać jeden zespół 3 osobowy w klasie powszechnej i jeden zespół w klasie otwartej (max. 2 zespoły z danego koła), indywidualnie myśliwi z klasą mistrzowską i powszechną. Zgłoszenia zespołów oraz zawodników indywidualnych należy składać w Zarządzie Okręgowym PZŁ w Opolu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 czerwca 2018 r.
Otwarcie zawodów 9:00, rozpoczęcie strzelań 9:15.
Strzelamy pełny wielobój myśliwski, zgodnie z Prawidłami Strzelań Myśliwskich.
Sędzia główny zawodów: Kolega Tadeusz Urbański.
Odpowiedzialny za organizację zawodów: Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Opolu i Komisji Strzelectwa Myśliwskiego przy ORŁ w Opolu.
Klasyfikacja: drużynowa w klasie powszechnej i otwartej, indywidualna w klasie mistrzowskiej i powszechnej członkowie kół łowieckich Okręgu PZŁ i niestowarzyszeni.
Do zawodów zostanie opracowany regulamin które będą obowiązywały w dniu zawodów. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie o czym zostaną poinformowani uczestnicy przy oficjalnym rozpoczęciu imprezy.

Wróć do działu"Archiwum zapowiedzi"