Wyniki Regionalnego Konkursu Tropowców i Posokowców oraz Próby Pracy Posokowców

2017-10-07

W dniu 7 października 2017 roku na terenie Nadleśnictwa Kluczbork odbył się Regionalny Konkurs Tropowców i Posokowców oraz Próby pracy dla Posokowców) zorganizowane przez ZO PZŁ w Opolu oraz Komisję Kynologiczną przy ORŁ w Opolu. Zapraszam do zapoznania się z wynikami konkursów i prób.

T r o p o w c e

Dyplom I st.
Miejsce Właściciel/przewodnik Pies

Wynik

I

Giusti Romano Bassotto Di Corleone Finka

suka j.sz.st.

100/100

II

Pawlik Dariusz DUMA Goniec Trybunalski

pies g.p.

100/100

III

Mlady Martin Bor Gorolia Klenet

pies g.p

100/100

IV

Szymczyńska Katarzyna RUDZIK z Dziada Pradziada

pies j.sz.st.

100/100

V

Kotelu Jan ITAN z Krainy Białej Damy

pies j.sz.st.

92/100

VI

Górka Edyta NO LIMIT Esqueen

suka cocjel span.an.

84/100

Dyplom II st.

VII

Kawalec Anna BALDUR z Jamnikowa

pies j.kr.st.

76/100

VIII

Ciupek-Czuchnowska Katarzyna POGODNA z Rogu Trzech Książąt

suka g.p

75/100

IX

Martyniszyn Adam PIRAT Cicha Sfora

pies g.p.

75/100

Dyplom III st.

X

Kawalec Anna EMDASH DELIGHT

suka j.kr.st

66/100

XI

Zielińska Magdalen Berni 75

65/100

P o s o k o w c e

Dyplom I st.

I

Maciej Kopeć CAMA Leśny Akord

suka p.b.

92/100

II

Wojciech Galwas SEEKER BAYERISCHES

pies p.b.

92/100

III

Dariusz Hutka CODY Dziczy Gaj

suka al.g.kr.

82/100

IV

Joanna Dziurzyńska GROVER z Klanu Posokowców

pies p.b.

80/100

Dyplom III st.

V

Maciej Turek ZENIT z Jeleniego Dworu

pies p.b.

76/100

VI

Marcin Grajcki CESY z Morąskiego Jeziora

suka p.b.

75/100

 

 

P r ó b y   P r a c y   P o s o k o w c ó w

Dyplom I st.

I

Fornalczyk Michał DORA z Grodziskich Borów

suka p.b.

100/100

II

Pacyniak-Filipiak Aleksandra GEJSZA BAYERISCHES EDRE

suka p.b.

100/100

III

Fornalczyk Michał TIGA Diana Anilas

suka p.b.

90/100

IV

Łochyńska Marta&Malwina NIXON PATHFINDER CHALLENGE

pies p.b.

90/100

 

Z myśliwskim pozdrowieniem

Darz Bór

Wiesław Cholewa

Wróć do działu"Imprezy kynologiczne"