PETYCJA W OBRONIE ŁOWIECTWA I POLSKIEGO MODELU ŁOWIECTWA

2017-02-25

Koleżanki i Koledzy! ZO PZŁ w Opolu apeluje o włączenie się w akcję zbierania podpisów pod petycją w obronie łowiectwa i polskiego modelu łowiectwa. W zamierzeniu inicjatorów petycja będzie adresowana do Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, Marszałek Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Premier Rzeczypospolitej Polskiej, Prezes „Prawa i Sprawiedliwości”.


Koleżanki i Koledzy! Jeśli chcecie się włączyć w zbiórkę podpisów pod petycją, zapoznajcie się z jej treścią, oraz rzetelnie zapoznawajcie z nią swoich bliskich, przyjaciół i sympatyków łowiectwa, o poparcie do których się zwrócicie. Nie chcemy bezmyślnej zbiórki podpisów, chcemy rzetelnego informowania społeczeństwa o naszych racjach. Pobierzcie plik z tekstem petycji do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, Prezesa „Prawa i Sprawiedliwości”  i stroną do zbierania podpisów. Zwróćcie się do swoich bliskich, rodzin, przyjaciół, współpracowników. Zebrane podpisy przekażcie do członka zarządu koła który jest odpowiedzialny za zbiórkę podpisów, lub bezpośrednio do ZO PZŁ w Opolu. Pamiętajcie, podpisy muszą się znaleźć w ZO PZŁ w Opolu przed 10 marca br.
Nie pozwólmy by nasza opieszałość, samozadowolenie, oraz brak inicjatywy, doprowadził do powtórzenia się zeszłorocznej sytuacji, gdzie pod elektroniczną petycją do Pani Premier Rzeczypospolitej Polskiej podpisało się zaledwie 12 tys. osób. Nasi przeciwnicy wykorzystali tą liczbę, jako dowód kłamliwej tezy, że nawet większość środowiska myśliwych nie jest za dotychczasowym modelem łowiectwa.

Wróć do działu"Aktualności"