Komisje problemowe

Komisja Szkoleniowa powołana w dniu 1 kwietnia 2019 r.:

Lp.

Funkcja / Nazwisko i imię

Koło Łowieckie

1.

Przewodniczący

Wiśniewski Hubert

Nr 3 „Ryś”

w Kędzierzynie – Koźli

2.

Członek

Bocianowski Marek

Nr 3 „Lis”

w Opolu

3.

Członek

Długosz Jacek

Nr 8 „Żubr”

w Opolu

4.

Członek

Dudik Wojciech

Nr 4 „Knieja”

w Opolu

5.

Członek

Dzwonnik Zdzisław

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

6.

Członek

Dzwonnik Maciej

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

7.

Członek

Hutka Dariusz

Nr 8 „Żubr”

w Opolu

8.

Członek

Hutka Katarzyna

Nr 8 „Żubr”

w Opolu

9.

Członek

Jaźwiński Henryk

Niestowarzyszony z KŁ

10.

Członek

Korzeniowski Marcin

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

11.

Członek

Kowalski Jan

Nr 2 „Łoś”

w Opolu

12.

Członek

Kuzior Bartosz

Nr 5 „Odra”

w Opolu

13.

Członek

Kuźmiński Jarosław

Nr 2 „Bór”

w Prudniku

14.

Członek

Piędzioch Jerzy

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

15.

Członek

Piskoń Jan (Senior)

Nr 1 „Jeleń”

w Strzelcach Opolskich

16.

Członek

Piskoń Jan (Junior)

Nr 1 „Jeleń”

w Strzelcach Opolskich

17.

Członek

Plewka Wojciech

Niestowarzyszony

z KŁ

18.

Członek

Pypłacz Paweł

Nr 4 „Słonka”

w Byczynie

19.

Członek

Sadłoń Maciej

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

20.

Członek

Sierżyński Jacek

Nr 13 „Bażant”

w Opolu

21.

Członek

Wiśniewski Krzysztof

Nr 3 „Ryś”

w Kędzierzynie – Koźlu

Komisja Strzelecka powołana w dniu 1 kwietnia 2019 r.

Lp.

Funkcja

Koło Łowieckie

1.

Przewodniczący

Kukulski Krzysztof

Nr 4 „Odyniec”

w Lubrzy

2.

Członek

Adamczyk Bartosz

Nr 9 „Brzezina”

w Opolu

3.

Członek

Adamczyk Jerzy

Nr 9 „Brzezina”

w Opolu

4.

Członek

Cieplik Waldemar

Niestowarzyszony

z KŁ

5.

Członek

Długosz Jacek

Nr 8 „Żubr”

w Opolu

6.

Członek

Grzesiak Marek

Nr 5 „Odra”

w Opolu

7.

Członek

Kowalski Jan

Nr 2 „Łoś”

w Opolu

Komisja Oceny i Wyceny Trofeów Łowieckich powołana w dniu 1 kwietnia 2019 r.

Lp.

Funkcja

Koło Łowieckie

1.

Przewodniczący

Bocianowski Marek

Nr 3 „Lis”

w Opolu

2.

Członek

Brudziński Stanisław

Nr 13 „Bażant”

w Opolu

3.

Członek

Cioch Jan

Nr 4 „Dzik”

w Namysłowie

4.

Członek

Dzwonnik Zdzisław

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

5.

Członek

Dzwonnik Maciej

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

6.

Członek

Dudik Wojciech

Nr 4 „Knieja”

w Opolu

7.

Członek

Jaworski Ryszard

Nr 1 „Szarak”

w Nysie

8.

Członek

Jurecki Łukasz

Nr 1 „Borsuk”

w Prudniku

9.

Członek

Jurecki Stanisław

Nr 1 „Borsuk”

w Prudniku

10.

Członek

Kolanoś Bartłomiej

Nr 4 „Odyniec”

w Lubrzy

11.

Członek

Kowalski Jan

Nr 2 „Łoś”

w Opolu

12.

Członek

Kukulski Krzysztof

Nr 4 „Odyniec”

w Lubrzy

13.

Członek

Kuźmiński Jarosław

Nr 2 „Bór”

w Prudniku

14.

Członek

Piskoń Jan

Nr 1 „Jeleń”

w Strzelcach Opolskich

15.

Członek

Plewka Wojciech

Niestowarzyszony

z KŁ

16.

Członek

Rudak Andrzej

Nr 15 „Daniel”

w Zagwiździu

17.

Członek

Sierżyński Jacek

Nr 13 „Bażant”

w Opolu

18.

Członek

Wilk Sylwester

Nr 3 „Lis”

w Opolu

19.

Członek

Wiśniewski Hubert

Nr 3 „Ryś”

w Kędzierzynie-Koźlu

20.

Członek

Zawałka Grzegorz

Nr 1 „Jeleń”

w Niemodlinie

21.

Członek

Żurakowski Romuald

Nr 3 „Bażant”

w Prudniku

Komisja Etyki, Tradycji i Zwyczajów Łowieckich

powołana w dniu 1 kwietnia 2019 r.

Lp.

Funkcja

Koło Łowieckie

1.

Przewodniczący

Hnyluch Arkadiusz

Nr 8 „Żubr”

w Opolu

2.

Członek

Dzwonnik Maciej

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

3.

Członek

Figas Bogdan

Nr 17 „Orzeł”

w Ozimku

4.

Członek

Grela Adrian

Nr 4 „Knieja”

w Opolu

5.

Członek

Kowalewski Dariusz

Nr 10 „Szarak”

w Opolu

6.

Członek

Kowalski Jan

Nr 2 „Łoś”

w Opolu

7.

Członek

Korzeniowski Marcin

Nr 4 „Szarak”

w Tułowicach

8.

Członek

Korzeniowski Zbigniew

Nr 1 „Hubertus”

w Opolu

9.

Członek

Mazur Arkadiusz

Nr 13 „Bażant”

w Opolu

Komisja Kynologiczna

powołana w dniu 1 kwietnia 2019 r.

Lp.

Funkcja

Koło Łowieckie

1.

Przewodniczący

Cholewa Wiesław

„Bażant”

w Otmuchowie

2.

Członek

Galwas Wojciech

Nr 4 „Ponowa”

w Kędzierzynie -Koźlu

3.

Członek

Gottschlich Sebastian

Niestowarzyszony

z KŁ

4.

Członek

Jabłoński Piotr

Nr 3 „Bażant”

w Prudniku

5.

Członek

Kopeć Maciej

Nr 13 „Bażant”

w Opolu

6.

Członek

Strąg Przemysław

Nr „Bażant”

w Otmuchowie

7.

Członek

Styra Dariusz

Nr 8 „Żubr”

w Opolu

8.

Członek

Szewczuk Miłosz

Nr 5 „Świt”

w Wołczynie

9.

Członek

Szóstka Daniel

„Jeleni Dwór”

w Przydrożu Małym

Komisja Edukacji Przyrodniczo – Łowieckiej

powołana w dniu 1 kwietnia 2019 r.

Lp.

Funkcja

Koło Łowieckie

1.

Przewodniczący

Hutka Katarzyna

Nr 8 „Żubr”

w Opolu

2.

Członek

Grela Adrian

Nr 4 „Knieja”

w Opolu

3.

Członek

Janicki Adam

Nr 1 „Hubertus”

w Opolu

4.

Członek

Jaworski Ryszard

Nr 1 „Szarak”

w Nysie

5.

Członek

Kurowski Piotr

Nr 1 „Szarak”

w Nysie

6.

Członek

Pająk Krzysztof

Nr 10 „Szarak”

w Opolu

Komisja Hodowlana

powołana w dniu 6 maja 2019 r.

Lp.

Funkcja

Koło Łowieckie

1.

Przewodniczący

Kolanoś Bartłomiej

Nr 4 „Odyniec”

w Lubrzy

2.

Członek

Bocianowski Marek

Nr 3 „Lis”

w Opolu

3.

Członek

Kukulski Krzysztof

Nr 4 „Odyniec”

w Lubrzy

4.

Członek

Kuźmiński Jarosław

Nr 2 „Bór”

w Prudniku

5.

Członek

Wiśniewski Hubert

Nr 3 „Ryś”

w Kędzierzynie-Koźlu

Zespół d/s kontroli kół łowieckich

powołany w dniu 3 grudnia 2019 r.

Lp.

Funkcja

Koło Łowieckie

1.

Przewodniczący

Olszewski Tomasz

Nr 5 „Odra”

w Opolu

2.

Członek

Kowalski Jan

Nr 2 „Łoś”

w Opolu

3.

Członek

Kulig Stefan

Nr 3 „Lis”

w Opolu

4.

Członek

Przydatek Grzegorz

Nr 3 „Lis”

w Opolu

<< wstecz