Koła łowieckie i obwody

Koła łowieckie macierzyste dzierżawiące obwody na terenie Okręgu PZŁ Opole

L.p. Nr i nazwa Koła Łowieckiego Nr obwodu łow.
1. 1 „Hubert” w Brzegu 51, 70
2. 2 „Bażant” w Brzegu 52
3. 3 „Cyranka” w Brzegu 56, 57
4. 5 „Leśnik” w Brzegu 695576
5. 6 „Odyniec” w Karłowicach 50
6. 7 „Glon” w Brzegu 15, 54
7. 1 „Ostoja” w Głubczycach 139, 140, 141, 142, 143
8. 2 „Muflon” w Głubczycach 145, 146, 149
9. „Dziczy Gaj” Krapkowice 98, 99
10. 1 „Szarak” w Grodkowie 72, 73
11. 2 „Zagajnik” w Szklarach 74, 77
12. „Bażant” w Otmuchowie 78, 79
13. 1 „Szarak” w Kluczborku 6, 24
14. 2 „Leśnik” w Kluczborku 4, 10
15. 3 „Ponowa” w Kluczborku 5, 7
16. 4 „Słonka” w Byczynie 1, 150
17. 5 Świt” w Wołczynie 8, 9
18. 6 „Cyranka” w Kostowie 2
19. 1 „Knieja” K-Koźle 123, 130
20. 2 „Azoty” K-Koźle 125, 131, 132
21. 3 „Ryś” K-Koźle 126, 127
22. 4 „Pnowa” K-Koźle 124, 128, 129,
23. „Ostoja” Krapkowice 93, 97
24. 1 „Bażant” w Namysłowie 12, 16
25. 2 „Bór” w Namysłowie 14, 21
26. 3 „Łoś” w Namysłowie 17, 20
27. 4 „Dzik” Namysłów 13, 19
28. 1 „Jeleń” w Niemodlinie 59
29. 2 „Rogacz” w Niemodlinie 60
30. 3 „Dzik” w Niemodlinie 62
31. 4 „Szarak” Tułowice 67
32. 5 „Bażant” Korfantów 66, 68
33. 1 „Szarak” w Nysie 114, 116
34. 2 „Łoś” w Nysie 112, 113
35. 3 „Chrobry” w Głuchołazach 117, 121
36. 4 „Jarząbek” w Paczkowie 119, 120
37. „Hubertus” w Kałkowie 118
38. 1 „Hubertus” w Opolu 36, 58
39. 2 „Łoś” w Opolu 37
40. 3 „Lis” w Opolu 44, 115
41. 4 „Knieja” w Opolu 61, 71
42. 5 „Odra” w Opolu 35, 41
43. 6 „Ostoja” w Opolu 83, 144
44. 7 „Złoty Róg” w Opolu 88
45. 8 „Żubr” w Opolu 45, 48, 64
46. 9 „Brzezina” w Opolu 92, 100, 153
47. 10 „Szarak” w Opolu 39, 40
48. 11 „Cietrzew” w Opolu 47, 75, 63
49. 12 „Ryś” w Opolu 23
50. 13 „Bażant” w Opolu 95, 122, 28
51. 14 „Dzik” Pokój 18, 22
52. 15 „Daniel” Zagwiździe 34
53. 16 „Knieja” w Jełowej 3, 33
54. 17 „Orzeł” w Ozimku 38, 29
55. 1 „Borsuk” w Prudniku 104, 105
56. 2 „Bór” w Prudniku 101,107,108
57. 3 „Bażant” w Prudniku 109, 110
58. 4 „Odyniec” w Lubrzy 106, 96
59. 1 „Jeleń” w Strzelcach Op. 86, 87
60. 2 „Daniel” w Zawadzkiem 82
61. 3 „Słonka” w Strzelcach Op. 90
62. 4 „Szarak” w Kielczy 81, 89
63. 5 „Leśnik” w Kolonowskiem 80
64. „Granica” Dzierżysław 147 , 148
65. „Diana” Opole 46

Koła łowieckie niemacierzyste (z innych ZO PZŁ) dzierżawiące obwody na terenie Okręgu PZŁ Opole

L.p. Nr i nazwa Koła Łowieckiego Nr obwodu łow.
1. 1 „Łoś” w Raciborzu (ZO PZŁ Katowice) 133
2. „Jeleń” w Zabrzu (ZO PZŁ Katowice) 43
3. „Bór” w Katowicach (ZO PZŁ Katowice) 84
4. 457 „Trop” w Bytomiu (ZO PZŁ Katowice) 94
5. „Łoś” w Bytomiu (ZO PZŁ Katowice) 111
6. „Sokół” Bielsko – Biała (ZO PZŁ Bielsko – Biała) 138
7. „Tur” Bielsko – Biała przy F – ce Samochodów (ZO PZŁ Bielsko – Biała 135
8. Górnicze Koło Łowieckie „Zielona” – Wydział Górniczy Politechniki Śląskiej Gliwice (ZO PZŁ Bielsko – Biała 91

Ośrodki Hodowli ZwierzynyZarządu Głównego PZŁ

L.p. Nazwa OHZ Nr obwodu łow.
1. OHZ MOSZNA 102, 103
2. OHZ LISIĘCICE 134, 136

Ośrodki Hodowli Zwierzyny zarządzie Lasów Państwowych

L.p. Nazwa OHZ Nr obwodu łow.
1. OHZ N-ctwa KLUCZBORK 11, 25
2. OHZ N-ctwa TURAWA 30, 26
3. OHZ N-ctwa KUP 31, 32
4. OHZ N-ctwa BRZEG 49
5. OHZ N-ctwa RUDZINIEC 85
<< wstecz