Nowe legitymacje PZŁ

2019-02-27

Koleżanki i Koledzy w celu zamówienia nowej legitymacji PZŁ (plastykowej), proszę o wypełnienie druku Dane osobowe myśliwego – aktualizacja i wraz ze zdjęciem przesłanie na adres e-mail: j.kowalski@pzlow.pl

Druk Dane osobowe myśliwego – aktualizacja możemy pobrać w formacie edytowalnym Dane osobowe myśliwego – aktualizacja.odt, wypełnić komputerowo, po czym wydrukować, podpisać, zeskanować i zapisać w formacie pdf. Możemy też pobrać druk Dane osobowe myśliwego – aktualizacja w formacie nieedytowalnym Dane osobowe myśliwego – aktualizacja.pdf, wydrukować, wypełnić ręczni, podpisać, zeskanować i zapisać w formacie pdf. Przed wypełnieniem należy zapoznać się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Zdjęcie legitymacyjne powinno być wykonane zgodnie z zasadami jak dla zdjęcia paszportowego na wprost na białym tle, zeskanowane i zapisane w formacie jpg. Jeżeli wykonujemy zdjęcie w zakładzie fotograficznym możemy od razu poprosić o plik ze zdjęciem. Poniżej podajemy parametry zapisu zdjęcia.

Opis

Symbol

Dopuszczalny format pliku graficznego jpg
Przestrzeń barw RGB
Głębia kolorów 24 bitów
Rozdzielczość zdjęcia zalecana 480 x 640 pikseli
Stosunek wysokości zdjęcia do szerokości zdjęcia < 1,25..1,34 >

Wróć do działu"Aktualności"