HUBERTUS EXPO 2013 – relacja własna z imprezy

2013-04-26

W dniach 26-28 w Warszawie odbyły się jubileuszowe, bo już X Międzynarodowe Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji HUBERTUS EXPO 2013.

W pierwszym dniu targi odwiedzili przedstawiciele naszego okręgu z Kolegą Prezesem ORŁ w Opolu Waldemarem Wiśniewskim i Łowczym Okręgowym Wojciechem Plewką na czele. Targi są jedną z imprez towarzyszących obchodom 90-lecia PZŁ. Toteż na oficjalnym otwarciu nie zabrakło gości ze świata polityki. Głos zabierali między innymi Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński, minister środowiska Marcin Korolec, wicemarszałkowie Sejmu VII kadencji Cezary Grabarczyk i Eugeniusz Grzeszczak. Padło wiele ciepłych i przychylnych słów pod adresem łowiectwa i Polskiego Związku Łowieckiego.
Targi zgromadziły nie tylko wystawców oferujących rozmaite produkty i usługi w zakresie łowiectwa i strzelectwa, ale stały miejscem wielu imprez towarzyszących: pokazów sokolniczych, pokazów mody myśliwskiej, pokazów wabienia jeleni, koncertów muzyki myśliwskiej, instruktaży strzeleckich, pokazów tresury psów, pokazów gotowania potraw z dziczyzny połączone z degustacją wyrobów, oraz prezentacji filmów o tematyce łowieckiej. Niewątpliwie Targi HUBERTUS EXPO były udaną imprezą nie tylko handlową ale i promocyjną, promującą łowiectwo w różnych jego aspektach. Zapraszamy do zapoznania się z galerią tutaj>>.
Tekst i Zdjęcia: Marek Bocianowski

Wróć do działu"Aktualności"